loading

HISTORIA

Matan Nieruchomości to miejsce stworzone dla Ciebie. Jesteśmy w branży nieruchomości już od 2007 roku. Przez cały ten czas dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta wychodziła naprzeciw nieustannie zmieniającym się potrzebom i preferencjom klientów. Jeżeli planujesz sprzedać bądź nabyć dowolną nieruchomość – nasza propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie.

NASZA MISJA

W zmieniającej się rzeczywistości, zmieniają się czasy, rynek, oczekiwania i potrzeby ludzi, my staramy się być na bieżąco. Sprostać wyzwaniom i wymogom rynku. A przede wszystkim Klientów, dla których pracujemy. Jesteśmy po to, by wszyscy uczestnicy rynku nieruchomości uzyskali to, czego oczekują od rzetelnego pośrednika – pomocy we właściwym wyborze oferty, uzyskaniu optymalnych warunków umowy, zapewnienia bezpiecznej transakcji, a nawet doradztwa w zakresie ofert kredytowych. Staramy się zapewnić naszym Klientom niestandardowe doradztwo inwestycyjne. Podejmujemy się negocjacji. Nie unikamy najtrudniejszych wyzwań związanych z komplikacjami prawnymi czy statusem własnościowym.

Chcemy dać satysfakcję naszym Klientom i samym sobie.

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół doradców pozwoli Tobie szybko i bezpiecznie przejść przez proces sprzedaży nieruchomości. Na podstawie aktualnej analizy rynku ustalimy cenę nieruchomości, tak aby jednocześnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom i stanowiła realną konkurencję dla innych ofert. Dzięki szerokiej reklamie oraz współpracy z innymi biurami nieruchomości będzie ona dostępna dla każdej osoby szukającej mieszkania. Nasz doradca czynnie uczestniczy w procesie sprzedaży na każdym jego etapie.

Katarzyna Hurko

Katarzyna Hurko

Doradca ds nieruchomości i właściciel firmy
  Magdalena Jackowiec

  Magdalena Jackowiec

  Doradca ds. Nieruchomości

   DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?

   Korzystając z wieloletniego doświadczenia i zdobytej wiedzy prowadzimy kompleksowy i profesjonalny wynajem mieszkań, domów, działek, lokali. Dla właścicieli nieruchomości najważniejszymi korzyściami będą m.in.:

   Oszczędność czasu

   Oszczędność czasu

   Agencja bierze na siebie większość formalności: przygotowanie i zamieszczenie ogłoszeń, kontakt z najemcami, a także dopięcie niezbędnych procedur (np. przygotowanie i podpisanie umowy);

   Bezpieczeństwo

   Bezpieczeństwo

   Doświadczone w pośrednictwie biura zazwyczaj gwarantują bezpieczne przeprowadzenie całej transakcji, a w razie konieczności będą również w stanie zapewnić pomoc prawną;

   Stałe wpływy na konto

   Stałe wpływy na konto

   Współpraca z agencją to również pewność stałych wpływów na konto. W gestii pośrednika leży bowiem dbałość o terminowe wpłaty od najemców.

   WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

    You have already added 0 property

    Login

    Register

    Login Account

    6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

    Nieprawidłowy adres email